اطلاعیه مجمع عمومی خانه فرهنگ گیلاناعضای محترم خانه‌ی فرهنگ گیلان
با درود و احترام
مجمع عمومی سالیانه و انتخابات هیات مدیره و بازرسین خانه‌ی فرهنگ گیلان ساعت ۱۰ صبح جمعه ۹۸/۸/۱۰ در محل خانه‌ی فرهنگ برگزار خواهد شد.
بدین‌وسیله ضمن دعوت از اعضای محترم برای حضور در این مجمع، طبق ماده‌ی 8 آیین‌نامه که مقرر کرده است «نامزدهاي انتخابات هيات مديره و بازرسان بايد حداكثر دو هفته پيش از تاريخ انتخابات، نامزدي خود را كتباً به كميته‌ي انتخابات اعلام كنند»، از آن دسته اعضا که قصد نامزدی در انتخابات دارند، تقاضا می‌شود حداکثر تا پایان وقت اداری پنج‌شنبه ۹۸/۷/۳۰ نامزدی خود را به دفترِ خانه اعلام کنند.
برای یادآوری، چند ماده‌ی مرتبط از آیین‌نامه‌ی خانه‌ی فرهنگ به پیوست تقدیم می‌شود.
کمیته‌ی‌ برگزاری انتخابات خانه‌ی فرهنگ گیلان


پیوست: چند ماده از آیین‌نامه‌ی خانه‌ی فرهنگ گیلان در ارتباط با عضویت، مجمع عمومی و انتخابات
ماده‌ی 6. حق عضویت اعضا در هر دوره توسط هیات مدیره تعیین می‌شود و عدم پرداخت حق عضویت به مدت 6 ماه سبب تعلیق عضویت توسط هیات مدیره خواهد شد.
تبصره‌: تخفیف حق عضویت در موارد خاص در اختیار هیات مدیره است.

ماده‌ی 7. برگزاری انتخابات برعهده‌ی کمیته‌ای متشکل از دو عضو هیات مدیره و سه عضو شورای‌‌عالی است و تاریخ برگزاری انتخابات باید از یک ماه پیش تعیین و از راه‌های لازم به اعضا اعلام شود.

ماده‌ی 8. نامزدهای انتخابات هیات مدیره و بازرسان باید حداکثر دو هفته پیش از تاریخ انتخابات، نامزدی خود را کتباً به کمیته‌ی انتخابات اعلام کنند تا از راه‌های لازم به اطلاع تمامی اعضا رسانده شود.

ماده‌ی 9. نامزدی در انتخابات هیات مدیره و بازرسین برای همه‌ی اعضای پیوسته‌ای که پس از 6 ماه دوره‌ی موقت، یک سال و نیم از عضویت دایم‌شان گذشته باشد، آزاد است.

ماده‌ی 10. مجمع عمومی با حضور نصف به‌علاوه‌ی یک نفر از اعضای دارای حق رای رسمیت خواهد یافت و در صورت به رسمیت نرسیدن، مجمع عمومی نوبت دوم که باید یک ماه بعد تشکیل شود، با حضور هر تعداد از اعضا رسمیت خواهد داشت.
تبصره‌ی 1: هر یک از اعضا در صورت غیبت در روز انتخابات، می‌تواند حق رای خود را فقط به صورت کتبی به یکی از اعضا تفویض کند و هر یک از اعضا می‌تواند حداکثر وکالت یک نفر دیگر از اعضا را دارا باشد.
تبصره‌ی 2: حضور نامزدهای انتخابات هیات مدیره و بازرسان در روز انتخابات در محل مجمع ضروری است، ولی در صورتی که نامزدی برای عدم حضور در مجمع عذر موجهی داشته باشد، با درخواست کتبی و تشخیص و تایید مجمع عمومی امکان شرکت در انتخابات خواهد داشت.

ماده‌ی 11. مجمع عمومی توسط یک هیات رییسه‌ی سه نفره‌ی منتخب مجمع اداره خواهد شد.

ماده‌ی 12. در صورت تساوی آرا بین دو یا چند نفر، بین همان نامزدها رای‌گیری مجدد برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

: نام شما
: پست الکترونیک
: دیدگاه
: کد امنیتی

درباره‌ خانه فرهنگ گیلان

در زمستان سال ۱۳۷۷ هسته آغازین موسسه خانه فرهنگ گیلان به همت گروهی از اهل قلم، هنرمندان و فرهنگ‌دوستان گیلانی شکل گرفت و از پاییز سال ۱۳۸۰ فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. خانه فرهنگ گیلان با هدف همسو کردن کوشش‌های فردی ...

آمار بازدید کنندگان

بازدیدکنندگان امروز : 437
بازدیدکنندگان ديروز : 1655
بازدیدکنندگان در هفته : 9389
بازدیدکنندگان در ماه : 38382
بازدیدکنندگان در سال : 443863
کل بازدیدکنندگان : 2586855
کاربران آنلاین : 1