اطلاعیه پرویز فکرآزاد رئیس هیئت مدیره خانه فرهنگ گیلانپرویز فکرآزاد اعلام کرد که در مهرماه 93 روزهای یکشنبه و چهارشنبه از ساعت 10:30 تا 13:30 در دفتر خانه فرهنگ گیلان حضور می‌یابد تا علاوه بر انجام امور جاری، از انتقادات و نظرات و پیشنهادات حضوری اعضاء محترم وهنرمندان و فرهنگدوستان بهره مند شود.

ایمیل پرویز فکرآزاد:
fekrazade@gmail.com

دیدگاه های کاربران

عضو خانه
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۳ شنبه ۲۹ شهريور
سلام. چه عجب که یک نفز پیدا شده میخاد به انتقادها گوش بده تو خانه فرهنگ وهنر گیلان.البته فکر نکنم آقای فکرآزاد بتونه کاری از پیش ببره با این همه مدعیان! در هر حال براش آرزوی موفقیت دارم.
پرویز فکرآزاد
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۳ شنبه ۲۹ شهريور
عضو محترم خانه! در گذشته نیز دوستان و همکارانم در خانه فرهنگ آنچه که در توانشان بوده انجام داده‌اند. امیدوارم من و دیگر دوستان هیئت مدیره هم در این دوره با همکاری بیشتر سایر اعضاء با تجربه بتوانیم جایگاه خانه فرهنگ گیلان را در بین هنرمندان و فرهنگ دوستان بیش از این ارتقا دهیم. اینجا خانه ماست. همه زیر یک سقف هستیم. به دوستی و مهربانی بیش از این بیاندیشیم. کنش ها و واکنش های ما در حافظه تاریخی فرهنگ این مرزو بوم نقش خواهد بست. مهربان باشیم. ممنون می شوم که باز هم انتقاد کنید دوست عزیز.
منتقد جوان
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۳ سه شنبه ۱ مهر
سلام.خواهشا ادا در نیارین. شما ها انتقاد پذیر نیستید. نه به فکر جوونها هستید و نه میانسالها. پس شعار ندید . لطفا.
فکرآزاد
۰:۱۵ - ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲ مهر
ممنون جناب منتقد جوان! شما محبت کنید انتقاد بفرمایید اگر کاری نتوانستیم بکنیم، حداقل پیام‌های شما را منعکس خواهیم کرد.
فکرآزاد
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۳ پنج شنبه ۳ مهر
"یکی از خانه" ی محترم به روی چشم. استقرار در خانه بیشتر از جهت رسیدگی به امور روزانه است و احیانا دیدار عزیزانی که تمایل دارند حضوری موارد انتقادی را بفرمایند وگرنه ایمیل خودم را هم اعلام کرده ام برای اظهارنظر دوستان گرامی و هنرمند. چهارشنبه 2 مهر 93 دوستانی منت گذاشتند و آمدند و اتفاقات خوبی افتاد و پیشنهادات و نظرات بسیار مفیدی داشتند. بیشتر پیشکسوتان خانه در جلسات و شورایعالی با ما همراهی می کنند. اگر دوستان خاصی مد نظر جنابعالی هستند می توانید نام ببرید تا انجام وظیفه کنیم. در مورد نمایشی بودن کار از جهت اطلاع رسانی و در خدمت عزیزان بودن با شما موافق نیستم. کما اینکه حضرتعالی در این فرصت به قول خودتان نمایشی انتقاد می فرمایید و ما منعکس می کنیم و مهم تر اینکه به ما مواردی را گوشزد می فرمایید که به واقع شاید مغفول افتاده باشد. ما بیشتر دوست داریم مورد انتقاد قرار گیریم تا تعریف و تمجید بشنویم. ممنون از شما که وقت می گذارید و دغدغه اصلاح امور خانه را دارید.
یکی از خانه
۹:۴ - ۱۳۹۳ پنج شنبه ۳ مهر
دست از این رفتارهای نمایشی بردارید. خودتان به سراغ اعضای قدیمی و موثر خانه بروید و ازآنها بپرسد که چرا دیگر پا به خانه نمیگذارند. نه اینکه آنجا بنشیند بار عام بدهید. آدمهای دلشکسته از رفتارهای شما فراوانند. همینکه یک کامنت در تایید رفتار شما گذاشته نمیشود واقعا شما را به فکر فرو نمیبرد. 6 ماه گذشته تمام درجا زدن بود که خوب قبلیها هم همین کار را میکردند.

ارسال دیدگاه

: نام شما
: پست الکترونیک
: دیدگاه
: کد امنیتی

درباره‌ خانه فرهنگ گیلان

در زمستان سال ۱۳۷۷ هسته آغازین موسسه خانه فرهنگ گیلان به همت گروهی از اهل قلم، هنرمندان و فرهنگ‌دوستان گیلانی شکل گرفت و از پاییز سال ۱۳۸۰ فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. خانه فرهنگ گیلان با هدف همسو کردن کوشش‌های فردی ...

آمار بازدید کنندگان

بازدیدکنندگان امروز : 164
بازدیدکنندگان ديروز : 1539
بازدیدکنندگان در هفته : 9114
بازدیدکنندگان در ماه : 37678
بازدیدکنندگان در سال : 443965
کل بازدیدکنندگان : 2590143
کاربران آنلاین : 8