درخشش عکاسان ایرانی در هفتادوچهارمین دوره‌ی مسابقات بین‌المللی عکس آساهی ژاپن 2013


سر انجام 11 داور حرفه‌ای از میان 8805 عکس رسیده به این مسابقه‌ی معتبر جهانی، فهرست نهایی 130 نفره‌ی خود را ( 80 عکاس خارجی به‌همراه 50 عکاس ژاپنی ) اعلام کردند.
در بین کشورهای پذیرفته شده، ایران با 22 عکاس بالاترین حضور را در این مسابقه دارد و پس از آن کشور ویتنام با 13 عکاس و هند با 10 عکاس در رده‌های بعدی قرار دارند.
نکته قابل توجه و تحسین برانگیز این دوره از مسابقات، حضور 2 عکاس ایرانی در بین برندگان ویژه‌ی 3 نفره خارجی مسابقات است که موجب شگفتی همگان شده است. محمد (شباب) گلچین و الهه بابایی جزء 3 عکاس برتر این مسابقات هستند.
ضمنا 2 تن از عکاسان خوب و مستعد گیلانی، سهیل زندآذر (رشت)  و ساسان جوادنیا (تالش) نیز دراین مسابقه پذیرفته شده‌اند که برایشان موفقیت و کسب مدال‌های رنگارنگ دیگر را آرزومندیم.
مسابقه‌ی بین‌المللی عکس آساهی شیمبون ژاپن، تنها مسابفه‌ای است که به تمام پذیرفته‌شدگان مدال طلا اهدا می‌کند و عکاسان ایرانی همواره حضور فعالی در آن دارند.
عکس‌های منتخب را می‌توانید در سایت آساهی مشاهد کنید: www.photo-asahi.com

ارسال دیدگاه

: نام شما
: پست الکترونیک
: دیدگاه
: کد امنیتی

درباره‌ی خانه فرهنگ گیلان

خانه‌ی فرهنگ گیلان در راستای گسترش ارتباط با هنرمندان و هنردوستان داخل و خارج از مرزهای ایران و هم‌اندیشی با آنان در بخش‌های مختلف فرهنگی و هنری ، سایت اینترنتی خانه را نسبت به گذشته در سطحی پیش‌رفته‌تر با سازماندهی امور ...

آمار بازدید کنندگان

بازدیدکنندگان امروز : 1379
بازدیدکنندگان ديروز : 1591
بازدیدکنندگان در هفته : 10080
بازدیدکنندگان در ماه : 39795
بازدیدکنندگان در سال : 463262
کل بازدیدکنندگان : 2280982
کاربران آنلاین : 237