راهیابی وحید باقری - مریم جوادی - نغمه دهقانی و لاله فقیهی چهار نویسنده از «کانون داستان عصر چهارشنبه ما» به دور نهایی جایزه ادبی نارنج

  
راهیابی چهار نویسنده  از «کانون داستان عصر چهارشنبه ما» به دور نهایی جایزه ادبی نارنج
                           وحید باقری - مریم جوادی - نغمه دهقانی  - لاله فقیهی 
   مدیر اجرایی پنجمین دوسالانه داستان کوتاه نارنج گفت: گروه پژوهشی از بین 1312 داستان از ۷۷۷ داستان ‌نویس، اسامی راه‌ یافتگان به دور دوم را اعلام کرد. در صورتی که هر کدام از این 60 داستان‌ به هرگونه‌ای قبلا منتشر شده باشند در هر مرحله‌ای هم که باشد از چرخه داوری در این دوسالانه حذف خواهند شد.
   محمد بادپر درباره روند داوری اولیه افزود: ارزیابی داستان‌ها به عهده‌ی ندا چهارگانه، طاهره علی‌نژاد و شکرالله کریمی بود که در این مرحله داستان‌ها ارزشیابی شد ولی هیچ داستانی حذف نشد و پس از آن داوری بوسیله ابوذر قاسمیان، حسین مقدس، محسن پورمظفر و حسین قربانی که از برگزیدگان دوره ‌های قبل این دوسالانه بودند، انجام گرفت.
   برندگان ۲۶ آذر در مراسم اختتامیه که در تالار فردوسی جهرم برگزار خواهد شد، معرفی می‌ شوند و اسامی داوران نهایی نیز همان روز اعلام خواهد شد.
خانه فرهنگ گیلان ضمن تبریک به دوستان نویسنده، برای ایشان و سایر نویسندگان، آرزوی موفقیت می‌کند.

ارسال دیدگاه

: نام شما
: پست الکترونیک
: دیدگاه
: کد امنیتی

درباره‌ی خانه فرهنگ گیلان

خانه‌ی فرهنگ گیلان در راستای گسترش ارتباط با هنرمندان و هنردوستان داخل و خارج از مرزهای ایران و هم‌اندیشی با آنان در بخش‌های مختلف فرهنگی و هنری ، سایت اینترنتی خانه را نسبت به گذشته در سطحی پیش‌رفته‌تر با سازماندهی امور ...

آمار بازدید کنندگان

بازدیدکنندگان امروز : 92
بازدیدکنندگان ديروز : 1421
بازدیدکنندگان در هفته : 8856
بازدیدکنندگان در ماه : 32313
بازدیدکنندگان در سال : 452297
کل بازدیدکنندگان : 2341649
کاربران آنلاین : 10