رونمایی از ماهنامه‌ی «وزن دنیا» برگزار شد


روابط ‌عمومی خانه فرهنگ گیلان: رونمایی از ماهنامه‌ی وزن دنیا با حضور تحریریه‌ی این نشریه، عصر چهار‌شنبه  ۲۹ خرداد‌ماه در خانه فرهنگ گیلان برگزار شد.
در این نشست که با حضور قابل توجه شاعران و علاقه‌مندان در خانه فرهنگ همراه بود، تعدادی از شاعران گیلانی به شعرخوانی پرداختند.
در این مراسم پوریا سوری (مدیرمسول نشریه)، علی مسعودی‌نیا، سیدفرزام حسینی و رئوف عاشوری (از تحریریه‌ی وزن دنیا) به‌عنوان مهمان حضور داشتند.
م. موید، مهدی ریحانی، کوروش رنجبر، محمداسماعیل حبیبی، حامد پورشعبان، اسماعیل مهران‌فر، مزدک پنجه‌ای، عباس گلستانی، لیلا پورکریمی، مرضیه فرمانی، حامد بشارتی، مهرگان علیدوست و حسین طوافی شاعرانی بودند که در این نشست شعر خواندند.
پوریا سوری و علی مسعودی‌نیا  هم به نمایندگی از تیم نشریه‌ی وزن دنیا،سخنانی کوتاه درباره روند شکل‌گیری این نشریه و ایده‌های آینده آن بیان کردند.
نسخه‌ی صوتی این نشست به‌زودی از طریق شبکه‌های ارتباط مجازی خانه فرهنگ گیلان در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.
عکاس: ایلیا میرزانژاد
 

ارسال دیدگاه

: نام شما
: پست الکترونیک
: دیدگاه
: کد امنیتی

درباره‌ی خانه فرهنگ گیلان

خانه‌ی فرهنگ گیلان در راستای گسترش ارتباط با هنرمندان و هنردوستان داخل و خارج از مرزهای ایران و هم‌اندیشی با آنان در بخش‌های مختلف فرهنگی و هنری ، سایت اینترنتی خانه را نسبت به گذشته در سطحی پیش‌رفته‌تر با سازماندهی امور ...

آمار بازدید کنندگان

بازدیدکنندگان امروز : 356
بازدیدکنندگان ديروز : 995
بازدیدکنندگان در هفته : 8365
بازدیدکنندگان در ماه : 38911
بازدیدکنندگان در سال : 460892
کل بازدیدکنندگان : 2278368
کاربران آنلاین : 9