عکاسان گيلانی در چهارمين جشنواره عکس فيروزه – تبريز

هيات انتخاب چهارمين جشنواره سراسری عکس فيروزه تبريز، برگزيدگان نهايی اين جشنواره را اعلام کرد. در رقابت با 68 عکاس برگزیده‌ی کشور، امير رضا حاجتي، مريم فطورچيان و محترم صدرالذاکرين، حضور دارند.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداري تبريز،  از بين  230 نفر شرکت کننده در اين جشنواره  آثار 68 نفر توجه هيات انتخاب را به خود جلب کرد.
سازمان فرهنگي هنري شهرداری تبريز، چهارمين دوره‎ی جشنواره‌ی عکس فيروزه را با همکاری خانه‎ی عکاسان تبريز و در دوره زماني  3 ماهه برگزار مي‎کند.
موضوع اصلي اين دوره از جشنواره “اولين‎هاي شهر تبريز” و بشرح زيرتعيين شده است:
الف) چاپخانه
ب) فرش تبريز
پ) روزنامه‌ی ملي
ت) عکاسی
ث) ورزش
ج) حماسه‌ی تاريخی مشروطه
چ) بلديه
ح) آموزش و پرورش نوين ايران
بر اين اساس، شصت نفر از عکاسان، به مدت هشتاد روز در تبريز ميهمان جشنواره خواهند بود تا موضوعات انتخابی خود را عکاسی کنند. براساس برنامه‌ی زمان بندی شده، هر چهار روز سه نفر از عکاسان علاقه‌مند در تبريز حاضر خواهند بود.
اين جشنواره از 25 مهر ماه تا 25 آذر ماه  بطول خواهد انجاميد .
ضمن تبريک به اين سه عکاس گيلاني ، اميدواريم با تهيه مجموعه عکس‌هاي خوب و ماندگار ، نمايندگان شايسته‌ای برای استانمان باشند.

 

ارسال دیدگاه

: نام شما
: پست الکترونیک
: دیدگاه
: کد امنیتی

درباره‌ی خانه فرهنگ گیلان

خانه‌ی فرهنگ گیلان در راستای گسترش ارتباط با هنرمندان و هنردوستان داخل و خارج از مرزهای ایران و هم‌اندیشی با آنان در بخش‌های مختلف فرهنگی و هنری ، سایت اینترنتی خانه را نسبت به گذشته در سطحی پیش‌رفته‌تر با سازماندهی امور ...

آمار بازدید کنندگان

بازدیدکنندگان امروز : 1392
بازدیدکنندگان ديروز : 1591
بازدیدکنندگان در هفته : 10093
بازدیدکنندگان در ماه : 39808
بازدیدکنندگان در سال : 463275
کل بازدیدکنندگان : 2280995
کاربران آنلاین : 250