موفقیت مهرداد هنرمند در جشنواره منطقه‌ای تئاتر سوره


با برگزاری آیین اختتامیه؛ پرونده بیست و چهارمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر سوره ماه بسته شد.
بر همین اساس در این مراسم با اهدای جایزه بهترین کارگردانی به مرتضی نجفی سازنده « خاک شیرین »، از مهرداد هنرمند برای « مثل یه گوله برف کوچیک » تقدیر شد.
در بخش نمایشنامه‌نویسی نیز با تقدیر از حامد مکملی برای نمایش « خاک شیرین »، جایزه بهترین نمایشنامه به مهرداد هنرمند برای « مثل یه گوله برف کوچیک » رسید.
در بخش انتخاب بهترین بازیگر مرد نیز با تقدیر از رضا یاوری برای نمایش « شب بی پایان فاخته»، الهیار هزارجویی برای « زخمه » و همچنین وحید فخر موسوی برای « مثل یه گوله برف کوچیک » جایزه بهترین بازیگر مرد به حامد مکملی برای نمایش « خاک شیرین » اهدا شد.
در بخش بازیگری زن نیز با تقدیر از مونا محمدنژاد برای « چای تلخ » آزاده کرم بخش برای « خاک شیرین » و سما پورصید برای « شعری که باهم خواندیم » جایزه بخش به سما استیفا برای « مثل یه گوله برف کوچیک » اهدا شد.
در بخش‌های طراحی صحنه و بهترین موسیقی نیز مهرداد هنرمند و مهرداد بخشی برای « مثل یه گوله برف کوچیک » و خشایار شاهانی برای نمایش « زخمه » برنده جایزه شدند.
همچنین جایزه بخش ویژه مراسم نیز به امیر سهامی کارگردان « شب بی‌‍پایان فاخته » اهدا شد.
و در نهایت نمایش « مثل یه گوله برف کوچیک » از گیلان به همراه نمایش « خاک شیرین » از قزوین و « زخمه » از مازندران به عنوان نمایش‌های برگزیده برای شرکت در جشنواره سراسری ماه انتخاب شدند.
داوری این جشنواره با حضور سه داور حسین فرخی، آرش دادگر و شهرام کرمی انجام شد
خانه فرهنگ گیلان موفقیت مهرداد هنرمند عضو هیئت مدیره را تبریک می گوید.


ارسال دیدگاه

: نام شما
: پست الکترونیک
: دیدگاه
: کد امنیتی

درباره‌ی خانه فرهنگ گیلان

خانه‌ی فرهنگ گیلان در راستای گسترش ارتباط با هنرمندان و هنردوستان داخل و خارج از مرزهای ایران و هم‌اندیشی با آنان در بخش‌های مختلف فرهنگی و هنری ، سایت اینترنتی خانه را نسبت به گذشته در سطحی پیش‌رفته‌تر با سازماندهی امور ...

آمار بازدید کنندگان

بازدیدکنندگان امروز : 1261
بازدیدکنندگان ديروز : 849
بازدیدکنندگان در هفته : 7309
بازدیدکنندگان در ماه : 33790
بازدیدکنندگان در سال : 458321
کل بازدیدکنندگان : 2317098
کاربران آنلاین : 29