نمایشگاه عکس و کارگاه یک روزه «ابراهیم حقیقی» در خانه فرهنگ گیلان


دوم تا هشتم اسفند خانه فرهنگ گیلان میزبان آثار ارزشمند عکاسی  ابراهیم حقیقی، هنرمند برجسته‌ی کشورمان خواهد بود.
در این نمایشگاه 20 قطعه عکس در ابعاد 90 × 30 با عنوان «در ستایش زمین گیلان» در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.
ابراهیم حقیقی متولد 13 مهر 1328 تهران و فارغ التحصیل دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران در سال 1354 است. وی در طی سال‌ها فعالیت خود را در بخش‌های مختلف طراحی صحنه فیلم وسریال، تیتراژ فیلم‌های سینمایی، مدیریت هنری و طراحی جلد کتاب، ساخت فیلم، طراحی پوستر، عکاسی، نقاشی و ... متمرکز کرده‌است.
در طول برپایی این نمایشگاه برای بالا بردن تجربیات هنرمندان گیلانی، کارگاه یک روزه‌ای در تاریخ 92/12/3 در محل خانه و با حضورعلاقمندان فیلمساز، گرافیست و عکاس (حداکثر20نفر) برگزار خواهد شد. کارگاه در دو مرحله 9 الی 12صبح و 4 الی 8 عصر برپا می‌شود و دوستان پذیرفته شده پس از اطلاع از موضوع کارگاه که صبح همان روز به سمع آنها خواهد رسید و با راهنمایی‌های ابراهیم حقیقی پیرامون موضوع، تا ساعت 4 عصر فرصت دارند تا آثار تهیه شده‌ی خود را اریه دهند. آثار منتخب در طول برپایی نمایشگاه از طریق مولتی مدیا به نمایش گذاشته خواهند شد.
هزینه‌ی شرکت در کارگاه 500/000 ریال بوده و علاقمندان برای ثبت نام باید نامه‌ی درخواست و رزومه‌ی هنری خود را به همراه شماره تماس تا تاریخ 92/11/26 به آدرس ایمیل خانه فرهنگ گیلان (  kfarhanggil@yahoo.com) ارسال کنند.

ارسال دیدگاه

: نام شما
: پست الکترونیک
: دیدگاه
: کد امنیتی

درباره‌ خانه فرهنگ گیلان

در زمستان سال ۱۳۷۷ هسته آغازین موسسه خانه فرهنگ گیلان به همت گروهی از اهل قلم، هنرمندان و فرهنگ‌دوستان گیلانی شکل گرفت و از پاییز سال ۱۳۸۰ فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. خانه فرهنگ گیلان با هدف همسو کردن کوشش‌های فردی ...

آمار بازدید کنندگان

بازدیدکنندگان امروز : 35
بازدیدکنندگان ديروز : 1344
بازدیدکنندگان در هفته : 9271
بازدیدکنندگان در ماه : 39854
بازدیدکنندگان در سال : 444828
کل بازدیدکنندگان : 2470305
کاربران آنلاین : 21