کانون داستان عصر چهارشنبه ما ( خانه فرهنگ گیلان ) به عنوان بهترین کانون داستانی ایران در جایزه ادبی نارنج معرفی شد

پنجمین دوره جایزه ادبی داستان کوتاه نارنج پنجشنبه 26 آذر 94 با برگزاری آیین اختتامیه در تالار فردوسی شهرستان جهرم با حضور نویسندگان مطرح کشور (ابوتراب خسروی، محمد کشاورز، فرشته توانگر، ندا کاووسی‌فر) و همچنین داوران نهایی این دوره  (عباس عبدی از اصفهان، حسن محمودی از تهران  و غلامحسین دهقان از شیراز) برگزار شد.
8 اثر برگزیده این دوره: داستان‌های « این بالا میان برف‌ها» اثر «مصطفی میرزایی پیهانی» از همدان عنوان نخست، «استاپ ساین» اثر «مرضیه ستوده» از تورنتو کانادا عنوان دوم و داستان «نام و نام خانوادگی» اثر «مرتضی بیاره» از اصفهان عنوان سوم. داستان‌های «اسمت را نگو» اثر «وحید باقری» از رشت، «شبیه یک کلارینت» اثر «افروز جهاندیده» از جهرم، «سفیدی برف سفیدی مه» اثر «احمد داوری»، «در انتهای هستی» اثر «لاله زارع» از تهران، و «به گریه‌های شعر» اثر «مجتبی شول افشارزاده» از تهران نیز پنج اثر شایسته تقدیری بودند که لوح تقدیر و هدیه این جشنواره را دریافت کردند.
همچنین در این مراسم، کانون داستان عصر چهارشنبه ما ( خانه فرهنگ گیلان ) به عنوان بهترین کانون داستانی ایران در جایزه ادبی نارنج معرفی شد و تندیس آن به نماینده این کانون تحویل گردید که توسط اعضا به خانه فرهنگ گیلان تقدیم شد.
در ادامه مراسم رونمایی کتاب «مجموعه داستان نارنج» که مربوط به داستان های برگزیده دومین دوره داستان کوتاه نارنج بود صورت گرفت. نمایشگاه کتاب و نمایشگاه عکاسی در حاشیه این مراسم از دیگر نکات قابل توجه این دوسالانه بود.

دیدگاه های کاربران

منوچهر
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۴ يکشنبه ۶ دي
بسيار جالب ..اميدوارم با سعي و تلاش و پشتكار بيشتر عزيزان داستان سه شنبه هاي حرمالويي موفقيتهاي بسيار كسب كنند

ارسال دیدگاه

: نام شما
: پست الکترونیک
: دیدگاه
: کد امنیتی

درباره‌ خانه فرهنگ گیلان

در زمستان سال ۱۳۷۷ هسته آغازین موسسه خانه فرهنگ گیلان به همت گروهی از اهل قلم، هنرمندان و فرهنگ‌دوستان گیلانی شکل گرفت و از پاییز سال ۱۳۸۰ فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. خانه فرهنگ گیلان با هدف همسو کردن کوشش‌های فردی ...

آمار بازدید کنندگان

بازدیدکنندگان امروز : 1875
بازدیدکنندگان ديروز : 1561
بازدیدکنندگان در هفته : 9228
بازدیدکنندگان در ماه : 34205
بازدیدکنندگان در سال : 443217
کل بازدیدکنندگان : 2640341
کاربران آنلاین : 26