کانون داستان عصر چهارشنبه ما ( خانه فرهنگ گیلان ) به عنوان بهترین کانون داستانی ایران در جایزه ادبی نارنج معرفی شد

پنجمین دوره جایزه ادبی داستان کوتاه نارنج پنجشنبه 26 آذر 94 با برگزاری آیین اختتامیه در تالار فردوسی شهرستان جهرم با حضور نویسندگان مطرح کشور (ابوتراب خسروی، محمد کشاورز، فرشته توانگر، ندا کاووسی‌فر) و همچنین داوران نهایی این دوره  (عباس عبدی از اصفهان، حسن محمودی از تهران  و غلامحسین دهقان از شیراز) برگزار شد.
8 اثر برگزیده این دوره: داستان‌های « این بالا میان برف‌ها» اثر «مصطفی میرزایی پیهانی» از همدان عنوان نخست، «استاپ ساین» اثر «مرضیه ستوده» از تورنتو کانادا عنوان دوم و داستان «نام و نام خانوادگی» اثر «مرتضی بیاره» از اصفهان عنوان سوم. داستان‌های «اسمت را نگو» اثر «وحید باقری» از رشت، «شبیه یک کلارینت» اثر «افروز جهاندیده» از جهرم، «سفیدی برف سفیدی مه» اثر «احمد داوری»، «در انتهای هستی» اثر «لاله زارع» از تهران، و «به گریه‌های شعر» اثر «مجتبی شول افشارزاده» از تهران نیز پنج اثر شایسته تقدیری بودند که لوح تقدیر و هدیه این جشنواره را دریافت کردند.
همچنین در این مراسم، کانون داستان عصر چهارشنبه ما ( خانه فرهنگ گیلان ) به عنوان بهترین کانون داستانی ایران در جایزه ادبی نارنج معرفی شد و تندیس آن به نماینده این کانون تحویل گردید که توسط اعضا به خانه فرهنگ گیلان تقدیم شد.
در ادامه مراسم رونمایی کتاب «مجموعه داستان نارنج» که مربوط به داستان های برگزیده دومین دوره داستان کوتاه نارنج بود صورت گرفت. نمایشگاه کتاب و نمایشگاه عکاسی در حاشیه این مراسم از دیگر نکات قابل توجه این دوسالانه بود.

دیدگاه های کاربران

منوچهر
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۴ يکشنبه ۶ دي
بسيار جالب ..اميدوارم با سعي و تلاش و پشتكار بيشتر عزيزان داستان سه شنبه هاي حرمالويي موفقيتهاي بسيار كسب كنند

ارسال دیدگاه

: نام شما
: پست الکترونیک
: دیدگاه
: کد امنیتی

درباره‌ی خانه فرهنگ گیلان

خانه‌ی فرهنگ گیلان در راستای گسترش ارتباط با هنرمندان و هنردوستان داخل و خارج از مرزهای ایران و هم‌اندیشی با آنان در بخش‌های مختلف فرهنگی و هنری ، سایت اینترنتی خانه را نسبت به گذشته در سطحی پیش‌رفته‌تر با سازماندهی امور ...

آمار بازدید کنندگان

بازدیدکنندگان امروز : 1266
بازدیدکنندگان ديروز : 849
بازدیدکنندگان در هفته : 7314
بازدیدکنندگان در ماه : 33795
بازدیدکنندگان در سال : 458326
کل بازدیدکنندگان : 2317103
کاربران آنلاین : 20