گزارش به اعضای خانه‌ی فرهنگ گیلان

به آگاهی اعضای محترم خانه‌ی فرهنگ گیلان می‌رساند، با توجه به پایان دوره‌ی فعالیت هیئت مدیره‌ی خانه فرهنگ، و به حد نصاب نرسیدن نامزدهای لازم برای برگزاری دوره‌ی جدید انتخابات (حتا با توجه به تمدید مهلت آن)، هیئت مؤسس خانه‌ی فرهنگ گیلان پس از برگزاری هفت جلسه با حضور اکثریت اعضاء، با رایزنی‌های مختلف، سرانجام آقایان محمدتقی پوراحمد جکتاجی، هادی میرزانژاد موحد و شاهین دلبری را، برای یک دوره‌ی یک‌ساله و تحت شرایطی مشخص، به عنوان «هیئت مدیره موقت خانه‌ی فرهنگ گیلان» منتصب کردند. این اعضای محترم نیز، پیشنهادهای خود برای مدیریت امور خانه‌ی فرهنگ را، در قالب یک طرح 20 بندی ارائه دادند که به تصویب اکثریت اعضای هیئت مؤسس رسید. قابل ذکر است که حدود اختیارات این هیئت مدیره‌‌ی منتصب، همانند  هیئت مدیره‌های منتخب خانه‌ی فرهنگ است و وظیفه‌ی بازرسی نیز در طول این دوره بر عهده‌ی هیئت مؤسس خانه‌ی فرهنگ گیلان خواهد بود.
برای این دوستان، که همگی از اعضای قدیمی و پرسابقه‌ی خانه‌ی فرهنگ گیلان هستند، در انجام هرچه بهتر وظایف پیشِ رو، آرزوی موفقیت داریم.
هیئت مؤسس خانه‌ی فرهنگ گیلان
    

ارسال دیدگاه

: نام شما
: پست الکترونیک
: دیدگاه
: کد امنیتی

درباره‌ی خانه فرهنگ گیلان

خانه‌ی فرهنگ گیلان در راستای گسترش ارتباط با هنرمندان و هنردوستان داخل و خارج از مرزهای ایران و هم‌اندیشی با آنان در بخش‌های مختلف فرهنگی و هنری ، سایت اینترنتی خانه را نسبت به گذشته در سطحی پیش‌رفته‌تر با سازماندهی امور ...

آمار بازدید کنندگان

بازدیدکنندگان امروز : 1422
بازدیدکنندگان ديروز : 1591
بازدیدکنندگان در هفته : 10123
بازدیدکنندگان در ماه : 39838
بازدیدکنندگان در سال : 463305
کل بازدیدکنندگان : 2281025
کاربران آنلاین : 230