گزارش به اعضای خانه‌ی فرهنگ گیلان

به آگاهی اعضای محترم خانه‌ی فرهنگ گیلان می‌رساند، با توجه به پایان دوره‌ی فعالیت هیئت مدیره‌ی خانه فرهنگ، و به حد نصاب نرسیدن نامزدهای لازم برای برگزاری دوره‌ی جدید انتخابات (حتا با توجه به تمدید مهلت آن)، هیئت مؤسس خانه‌ی فرهنگ گیلان پس از برگزاری هفت جلسه با حضور اکثریت اعضاء، با رایزنی‌های مختلف، سرانجام آقایان محمدتقی پوراحمد جکتاجی، هادی میرزانژاد موحد و شاهین دلبری را، برای یک دوره‌ی یک‌ساله و تحت شرایطی مشخص، به عنوان «هیئت مدیره موقت خانه‌ی فرهنگ گیلان» منتصب کردند. این اعضای محترم نیز، پیشنهادهای خود برای مدیریت امور خانه‌ی فرهنگ را، در قالب یک طرح 20 بندی ارائه دادند که به تصویب اکثریت اعضای هیئت مؤسس رسید. قابل ذکر است که حدود اختیارات این هیئت مدیره‌‌ی منتصب، همانند  هیئت مدیره‌های منتخب خانه‌ی فرهنگ است و وظیفه‌ی بازرسی نیز در طول این دوره بر عهده‌ی هیئت مؤسس خانه‌ی فرهنگ گیلان خواهد بود.
برای این دوستان، که همگی از اعضای قدیمی و پرسابقه‌ی خانه‌ی فرهنگ گیلان هستند، در انجام هرچه بهتر وظایف پیشِ رو، آرزوی موفقیت داریم.
هیئت مؤسس خانه‌ی فرهنگ گیلان
    

ارسال دیدگاه

: نام شما
: پست الکترونیک
: دیدگاه
: کد امنیتی

درباره‌ خانه فرهنگ گیلان

در زمستان سال ۱۳۷۷ هسته آغازین موسسه خانه فرهنگ گیلان به همت گروهی از اهل قلم، هنرمندان و فرهنگ‌دوستان گیلانی شکل گرفت و از پاییز سال ۱۳۸۰ فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. خانه فرهنگ گیلان با هدف همسو کردن کوشش‌های فردی ...

آمار بازدید کنندگان

بازدیدکنندگان امروز : 72
بازدیدکنندگان ديروز : 1344
بازدیدکنندگان در هفته : 9308
بازدیدکنندگان در ماه : 39891
بازدیدکنندگان در سال : 444865
کل بازدیدکنندگان : 2470342
کاربران آنلاین : 16