گزارش مراسم رونمایی"سه‌شنبه‌های خرمالویی"


 
مراسم رونمایی"سه‌شنبه‌های خرمالویی" روز 19 شهریور1394 با حضورعدۀ کثیری ازنویسندگان و اهالی هنر وادبیات درخانۀ فرهنگ گیلان انجام شد.
"سه‌شنبه‌های خرمالویی" مجموعۀ 35 داستان از 35 داستان‌نویس گیلانی است که با اندک چشم‌پوشی می‌توان آن‌ها را در سه ردۀ سنی جا داد.
دراین مراسم که اجرای آن را پرویز فکرآزاد به عهده داشتند، ابتدا شهلا شهابیان که گرد آورندۀ این مجموعه بود، خلاصه ای از چگونگی جمع آوری و داستان‌نویسان آن گفت و سپس نرگس مقدسیان ازتاریخچۀ گروه داستان خانۀ فرهنگ گیلان مروری داشت وهمچنین با استناد برکتاب "مه تا کلمه" به تحقیق بهزاد موسایی ازنسل‌های پیشین داستان‌نویسی گیلان گفت. سپس هادی میرزا نژاد موحد ضمن مرور گذشتۀ گروه ازچگونگی چاپ اولین مجموعه داستان گروه "ورق‌های باران‌خورده" گفت. و پس از اجرای موسیقی، رونمایی"سه شنبه‌های خرمالویی" دومین مجموعه داستان گروه داستان خانۀ فرهنگ توسط پیشکسوتانی چون محمود طیاری، مجید دانش آراسته، حسن فرهنگ‌فر و محمود بدرطالعی انجام شد.


ارسال دیدگاه

: نام شما
: پست الکترونیک
: دیدگاه
: کد امنیتی

درباره‌ی خانه فرهنگ گیلان

خانه‌ی فرهنگ گیلان در راستای گسترش ارتباط با هنرمندان و هنردوستان داخل و خارج از مرزهای ایران و هم‌اندیشی با آنان در بخش‌های مختلف فرهنگی و هنری ، سایت اینترنتی خانه را نسبت به گذشته در سطحی پیش‌رفته‌تر با سازماندهی امور ...

آمار بازدید کنندگان

بازدیدکنندگان امروز : 88
بازدیدکنندگان ديروز : 1509
بازدیدکنندگان در هفته : 8782
بازدیدکنندگان در ماه : 38669
بازدیدکنندگان در سال : 462279
کل بازدیدکنندگان : 2281200
کاربران آنلاین : 34